Esant tokiai dideliai pasiūlai, kartais sunku išsirinkti sau labiausiai tinkantį plaukų šalinimo būdą, tad pakalbėkime plačiau apie rinkoje siūlomus būdus.

Kiekvienas turėtume įvertinti, ko mes norime, ko tikimės iš procedūrų bei įvertinti savo finansines galimybes. Pats pigiausias ir plačiausiai naudojamas plaukų šalinimo būdas – skustuvas. Apie jį mes viską žinome, nes turbūt kiekvienas esame tai išbandę.

Plaukų šalinimo putos/gelis duoda labai panašų rezultatą, tačiau yra šiek tiek brangesnis pasirinkimas nei įprasti skustuvai. Plaukelių šalinimas vašku yra skausmingesnis būdas, tačiau jo rezultatais džiaugsitės kur kas ilgiau, o kad paslauga atsieitų pigiau – depiliuotis vašku galima namuose.

Cukrus – labai panašus rezultatu į vašką, bet esant skirtingiems organizmams, vieniems labiau tinka ir patinka vaškas, kitiems – cukrus.

Ilgalaikiai plaukų šalinimo būdai

O dabar pakalbėkime apie ilgalaikius plaukų šalinimo būdus. Visi esame girdėję apie fotoepiliaciją, kitaip dar vadinamą IPL šviesa, ir apie plaukų šalinimą lazeriu. O ar esate girdėję apie elektroepiliaciją? Kuo gi šie būdai skiriasi? Fotoepiliacijos (IPL) principas labai panašus į lazerio – plaukas silpninamas paveikiant jį tam tikro bangos ilgio šviesa, kuri naikina melaniną. Tai koks gi skirtumas tarp fotoepiliacijos ir lazerio? Ogi bangos ilgis.

Lazeris

Lazeris yra puikus pasirinkimas norintiems ilgam laikui pamiršti varginantį plaukų šalinimą, tačiau labai svarbu pasirinkti kompetetingą ir patyrusį plaukų šalinimo specialistą, kuris Jums suteiks trokštamą rezultatą. Taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį ir į naudojamą lazerinės epiliacijos įrangą, kadangi lazerių pasiūla rinkoje yra be galo didelė, todėl labai dažnai naudojami kinų gamybos pigūs, prastos kokybės ir neefektyvūs lazeriai.

Fotoepiliacija

Fotoepiliacijos bangos ilgiai yra skirtingi, ką kosmetologai dažnai pabrėžia kaip privalumą, nors iš tikrųjų yra kitaip: apskaičiuotą bangos ilgį, kuris geriausiai sugeria melaniną (pigmentą), turi tik profesionalūs bei labai galingi lazeriai. Todėl fotoepiliacijos procedūros yra pigesnės nei lazerio, tačiau mažiau efektyvios.

Elektroepiliacija

O dabar pakalbėkime apie elektroepiliaciją. Kas gi tai ir kuo ji skiriasi? Elektroepiliacija atrasta prieš 150 metų ir visą šį laiką buvo tobulinama. Elektroepiliacijos būdu plaukas yra pilnai pašalinamas visam gyvenimui.

EPIL depiliacijos centro vadovė Marija Salamakinienė pasakoja, kad elektroepiliacija atliekama įvedant ploną zondą į plauko folikulą ir suardant jį elektros srovės skleidžiamu karščiu. Skamba skausmingai? Ne, elektroepiliacija gali būti visai neskausminga, bet kaip ir lazeriu ar fotoepiliacijos būdu šalinant plauką, padidinus srovę, gali būti kilti lengvas diskomfortas.

Elektroepiliacijos būdu galima šalinti visų tipų plaukus, kuo negali pasigirti kiti būdai. Elektroepiliacijos efektas išlieka visam gyvenimui – Jums nebereikės kartoti procedūrų kelis kartus metuose. Tai kol kas vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas, šalinantis plaukus visam gyvenimui.