+370 679 80 302
lazer banner

1500+ teigiamų atsiliepimų

Veido depiliacija

EPIL depiliacijos centro specialistės rūpinasi, kad veido depiliacija būtų maloni, saugi ir ilgam laikui.

Svajonė apie švelnų, nepriekaištingą veidą be nepageidaujamų plaukelių? Pas mus jūsų svajonė taps realybe.

Pasirinkite vienus moderniausių veido depiliacijos būdų – elektroepiliacijos ar plaukų šalinimo lazeriu procedūras. Dovanokite sau prabangą jaustis gerai ilgai.

Vilnius

Žygio g. 90,

Telefonas:

+370 679 80302
Kaunas

M. Daukšos g. 29-1,

Telefonas:

+370 679 80302
frontpage image

Veido plaukų
šalinimas visam gyvenimui
su elektroepiliacija

Elektroepiliacija – idealus sprendimas visoms moterims, kurios susiduria su padidėjusia plaukų augimo problema veido srityje, patiria odos sudirgimą ir alergijas po skutimosi, kai atliekama depiliacija vašku ar yra taikomi kiti plaukelių šalinimo būdai.

Veido elektroepiliacija yra puikus pasirinkimas tiek moterims, turinčioms aktyvų gyvenimo būdą ir norinčioms visam gyvenimui pamiršti kasdienius rūpesčius dėl ataugusių plaukų.

Elektroepiliacija visiškai saugi atlikti plaukų šalinimą bet kurioje veido ar kūno vietoje.

Procedūra tinkama visiems odos fototipams ir šalina visų pigmentų plaukus: baltus, žilus, pilkus, rudus, raudonus, juodus.

EPIL depiliacijos centre griežtai laikomasi gamintojo nustatytų įrangos naudojimo ir higienos taisyklių.

Veido plaukų
šalinimas lazeriu

Originalus, pasaulyje pripažintas diodinis lazeris „Opphalo“ specialiai pritaikytas veido plaukų šalinimui ir užtikrina maksimalų saugumą procedūros metu, o patyrę EPIL depiliacijos centro specialistai padės pasiekti trokštamus rezultatus.

Lazeris „Opphalo“ yra unikalus veido plaukų šalinimo lazeris su novatoriška Depilice® technologija, kuri leidžia atšaldyti lazerio antgalį iki -10ºC. Tai garantuoja, kad procedūra bus ne tik saugi, bet ir neįtikėtinai efektyvi bei mažiau skausminga nei depiliacija vašku ir kiti trumpalaikiai būdai šalinti plaukus.

Lazeris veikia 808 – 810 nm šviesos bangos ilgiu, kuri įsiskverbia tiesiai į plauko folikulą, apeidamas epidermyje esantį melaniną ir todėl nenudegina odos viršutinio sluoksnio.

Lazeris geba veikti greitai ir plačiame dažnių spektre bei pasiekia dvigubai didesnį efektyvumą nei kiti lazeriai.

Lazerio spindulys skverbiasi giliai į odą, dėl to saugus įvairių tipų odai ir tinkamas net įdegusiai.

frontpage image
frontpage image

Kuo skiriasi elektroepiliacija nuo lazerinės epiliacijos?

Elektroepiliacijos procedūra naikina pačią plauko šaknį, jo folikulą, todėl plaukeliai yra sunaikinami visam gyvenimui ir daugiau nebeatauga.

Elektroepiliacija šalina visų spalvų plaukelius, įskaitant net žilus, šviesius ar raudonus plaukus. Tai yra ilgesnis ir brangesnis plaukų šalinimo metodas, kadangi procedūros metu būtina pašalinti kiekvieną plauką atskirai.

Lazeris naikina melaniną, kuris po kurio laiko vėl susiformuoja organizme, todėl atlikus lazerinės depiliacijos kursą po to būna reikalinga 1 palaikomoji procedūra kartą per metus.

Lazeris efektyvus tik tamsiems plaukams. Tai yra greitesnis ir pigesnis plaukų šalinimo metodas

Rekomendacijos po procedūros

Pirmaisiais rezultatais džiaugsitės jau po 2-3 savaičių! Tikslus plaukų šalinimo procedūrų skaičius priklauso nuo individualių organizmo savybių. Kosmetologija nėra tikslusis mokslas, tačiau laikantis aptarto kurso dažnumo (kas 4-12 savaičių) bei šių rekomendacijų, trokštamu rezultatu džiaugsitės greičiau.

Lazerinė depiliacija:

4 paras draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros vietą pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

2 paras vengti pirčių, karšto vandens, vandens telkinių, aktyvaus sporto, kosmetikos produktų.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…).

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Atsiradus paraudimui/šašiukams tepti raminančia - drėkinančia priemone.

Tarp procedūrų plaukus šalinti tik skustuvu.

Sugijusi oda tarp procedūrų turi būti pilinguojama bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepama kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Elektroepiliacija:

2 – 3 paras draudžiamos pirtys, vanduo, vandens telkiniai, aktyvus sportas, dezodorantai, kosmetikos produktai.

2 savaites draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros zoną pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…).

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Dezinfekuoti odą, po to tepti raminančia - drėkinančia priemone. Susidarius šašiukams leisti jiems sugyti ir nukristi natūraliai.

Tarp procedūrų plaukus šalinti tik skustuvu.

Sugijusią odą tarp procedūrų pilinguoti bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepti kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!

D.U.K

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas.

Plačiau
Plačiau

1500+ teigiamų atsiliepimų

Atsiliepimai

Mūsų vertybė – atsakingas požiūris į klientą, todėl labai vertiname kiekvieną atsiliepimą ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

services image

Visada svajojau apie švelnias kojas, bikini ir pažastis, be nuolatinio vargo, kurį sukeldavo skutimasis ar depiliacijos vašku, norėdavosi ilgalaikio rezultato ir nesudirgintos odos. Draugė parekomendavo būtent šį depiliacijos centrą ir pati drąsiai galiu rekomenduoti, nes rezultatai pranoko lūkesčius. Plaukelių šalinimo specialistės Epil salone labai draugiškos ir puikiai išmanančios savo darbą. Man skyrė laiko paaiškinti visą plaukų šalinimo lazeriu procesą, atkreipė dėmesį į visus man rūpimus klausimus ir pasirūpino, kad procedūros metu jausčiausi patogiai. Pati procedūra nebuvo labai skausminga, nors buvau girdėjusi, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra ypač nemalonus. Vos po kelių procedūrų plaukelių augimas gerokai sulėtėjo, jie sušvelnėjo. Dėkoju Epil kolektyvui!

Vitalija

Lazerinė depiliacija

services image

Labai džiaugiuosi atlikus plaukų šalinimą lazeriu pažastų srityje. Jau po pirmos procedūros pamačiau ženkliai sumažėjusių plaukelių ataugimą, o dabar jau visai pamiršau, kaip skaudžiai depiliuodavausi pažastis vašku ir turėdavau sudirgusią odą. Jaučiu didelį dėkingumą čia dirbančioms itin profesionalioms specialistėms, o dabar dar nusprendžiau pradėti ir bikini zonos epiliaciją.

Austėja

Lazerinė depiliacija

services image

Ilgai svarsčiau apie elektroepiliacijos procedūrą veido zonoje ir tikėjausi, kad tai bus mano nepageidaujamų plaukelių sprendimo būdas. Į procedūrą atvykau turėdama problemą smakro ir viršutinės lūpos zonoje, nes plaukelių pešiojimas pincetu labai vargindavo, būdavo skausminga ir ne visada visus pavykdavo pašalinti. Specialistė labai išsamiai paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį. Pojūtis buvo minimalus, o rezultatai pradėjo matytis jau po pirmų procedūrų, nes pastebėjau, kad ataugimas nebebuvo toks didelis, ataugę plaukeliai suplonėjo.

Eugenija

Elektroepiliacija

Registruokis

Mumis pasitiki ir rekomenduoja tūkstančiai laimingų klientų dėl profesionalių meistrų komandos, pasaulinio lygmens įrangos ir daugiametės patirties. Išbandyk EPIL kokybę ir Tu!

9500

0

+

Procedūrų

1500

+

Pozityvių atsiliepimų

12

Metų patirties

3

Miestai

Sekite mus Instagram
ir Facebook platformose

Naujienos