+370 679 80 302
lazer banner

1500+ teigiamų atsiliepimų

Rankų depiliacija

Norite tobulo rankų švelnumo be plaukelių? EPIL salone atliekame rankų plaukų šalinimo procedūras, nuo šviesiausių iki tamsiausių plaukų.

Sertifikuotos EPIL specialistės, su daugiau nei 10 metų patirtimi, garantuoja procedūros saugumą, efektyvumą ir pastovumą. EPIL salone laikomės aukštų standartų ir griežtai sekame gamintojo įrangos naudojimosi bei procedūrų vykdymo nurodymus.

Vilnius

Žygio g. 90,

Telefonas:

+370 679 80302
Kaunas

M. Daukšos g. 29-1,

Telefonas:

+370 679 80302
frontpage image

Elektroepiliacija yra vienintelis būdas
pašalinti plaukelius
visam gyvenimui

EPIL salono rankų elektroepiliacija tinka visoms moterims, ypač toms, kurios susiduria su padidėjusiu plaukų augimu ant rankų, jaučia odos sudirginimą ar alergiją po skutimosi.

Rankų elektroepiliacija atlikta EPIL salone yra visiškai saugi: ji nesukelia nei sveikatos sutrikimų, nei alerginių reakcijų.

Vienodai efektyviai šalina tiek šviesios, tiek tamsesnės ir įdegusios odos plaukelius.

Vienodai efektyviai šalina tiek šviesios, tiek tamsesnės ir įdegusios odos plaukelius.

Vienodai efektyviai šalina tiek šviesios, tiek tamsesnės ir įdegusios odos plaukelius.

Rankų plaukų
šalinimas lazeriu


Modernus Laser Opphalo® diodinis lazeris, specialiai pritaikytas rankų plaukų šalinimui, garantuoja aukščiausią saugumo lygį procedūros metu, pasitelkiant EPIL depiliacijos centro specialisčių žinias.


Laser Opphalo® yra išskirtinis rankų plaukų pašalinimo lazeris su novatoriška Depilice® technologija, leidžiančia atšaldinti lazerio galvutę iki -10ºC.
Tai užtikrina, kad procedūra ne tik bus visiškai saugi, bet ir ypač efektyvi bei be jokio diskomforto.

frontpage image
frontpage image

Kuo skiriasielektroepiliacija nuo lazerinės epiliacijos?

Elektroepiliacijos procedūra naikina pačią plauko šaknį, jo folikulą, todėl plaukas sunaikinamas visam gyvenimui ir daugiau nebeatauga. Elektroepiliacija šalina visų spalvų plaukus, įskaitant net žilus, šviesius ar raudonus plaukus. Tai yra ilgesnis ir brangesnis plaukų šalinimo metodas, kadangi procedūros metu šalinamas kiekvienas plaukas atskirai.

Lazeris naikina melaniną, kuris po kurio laiko vėl susiformuoja organizme, todėl atlikus lazerinės depiliacijos kursą po to būna reikalinga 1 palaikomoji procedūra kartą per metus. Lazeris efektyvus tik tamsiems plaukams. Tai yra greitesnis ir pigesnis plaukų šalinimo metodas

Rekomendacijos po procedūros

Pirmaisiais rezultatais džiaugsitės jau po 2-3 savaičių! Tikslus plaukų šalinimo procedūrų skaičius priklauso nuo individualių organizmo savybių. Kosmetologija nėra tikslusis mokslas, tačiau laikantis aptarto kurso dažnumo (kas 4-12 savaičių) bei šių rekomendacijų, trokštamu rezultatu džiaugsitės greičiau.

Lazerinė depiliacija:

4 paras draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros vietą pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

2 paras vengti pirčių, karšto vandens, vandens telkinių, aktyvaus sporto, kosmetikos produktų.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…).

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Atsiradus paraudimui/šašiukams tepti raminančia - drėkinančia priemone.

Tarp procedūrų plaukus šalinti tik skustuvu.

Sugijusi oda tarp procedūrų turi būti pilinguojama bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepama kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Elektroepiliacija:

2 – 3 paras draudžiamos pirtys, vanduo, vandens telkiniai, aktyvus sportas, dezodorantai, kosmetikos produktai.

2 savaites draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros zoną pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…).

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Dezinfekuoti odą, po to tepti raminančia - drėkinančia priemone. Susidarius šašiukams leisti jiems sugyti ir nukristi natūraliai.

Tarp procedūrų plaukus šalinti tik skustuvu.

Sugijusią odą tarp procedūrų pilinguoti bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepti kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!

D.U.K

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas.

Plačiau
Plačiau

1500+ teigiamų atsiliepimų

Atsiliepimai

Mūsų vertybė – atsakingas požiūris į klientą, todėl labai vertiname kiekvieną atsiliepimą ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

services image

Visada svajojau apie švelnias kojas, bikini ir pažastis, be nuolatinio vargo, kurį sukeldavo skutimasis ar depiliacijos vašku, norėdavosi ilgalaikio rezultato ir nesudirgintos odos. Draugė parekomendavo būtent šį depiliacijos centrą ir pati drąsiai galiu rekomenduoti, nes rezultatai pranoko lūkesčius. Plaukelių šalinimo specialistės Epil salone labai draugiškos ir puikiai išmanančios savo darbą. Man skyrė laiko paaiškinti visą plaukų šalinimo lazeriu procesą, atkreipė dėmesį į visus man rūpimus klausimus ir pasirūpino, kad procedūros metu jausčiausi patogiai. Pati procedūra nebuvo labai skausminga, nors buvau girdėjusi, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra ypač nemalonus. Vos po kelių procedūrų plaukelių augimas gerokai sulėtėjo, jie sušvelnėjo. Dėkoju Epil kolektyvui!

Vitalija

Lazerinė depiliacija

services image

Labai džiaugiuosi atlikus plaukų šalinimą lazeriu pažastų srityje. Jau po pirmos procedūros pamačiau ženkliai sumažėjusių plaukelių ataugimą, o dabar jau visai pamiršau, kaip skaudžiai depiliuodavausi pažastis vašku ir turėdavau sudirgusią odą. Jaučiu didelį dėkingumą čia dirbančioms itin profesionalioms specialistėms, o dabar dar nusprendžiau pradėti ir bikini zonos epiliaciją.

Austėja

Lazerinė depiliacija

services image

Ilgai svarsčiau apie elektroepiliacijos procedūrą veido zonoje ir tikėjausi, kad tai bus mano nepageidaujamų plaukelių sprendimo būdas. Į procedūrą atvykau turėdama problemą smakro ir viršutinės lūpos zonoje, nes plaukelių pešiojimas pincetu labai vargindavo, būdavo skausminga ir ne visada visus pavykdavo pašalinti. Specialistė labai išsamiai paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį. Pojūtis buvo minimalus, o rezultatai pradėjo matytis jau po pirmų procedūrų, nes pastebėjau, kad ataugimas nebebuvo toks didelis, ataugę plaukeliai suplonėjo.

Eugenija

Elektroepiliacija

Registruokis

Mumis pasitiki ir rekomenduoja tūkstančiai laimingų klientų dėl profesionalių meistrų komandos, pasaulinio lygmens įrangos ir daugiametės patirties. Išbandyk EPIL kokybę ir Tu!

9500

0

+

Procedūrų

1500

+

Pozityvių atsiliepimų

12

Metų patirties

3

Miestai

Sekite mus Instagram
ir Facebook platformose

Naujienos