+370 679 80 302
lazer banner lazer banner

1500+ teigiamų atsiliepimų

Plaukų šalinimas lazeriu

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs, originalus ispanų gamintojo „Opphalo“ diodinis lazeris garantuoja 100% plaukų šalinimo procedūrų saugumą ir efektyvumą.

Diodinis lazeris „Opphalo“ – vienintelis plaukų šalinimo lazeris su patentuota Depilice® technologija, kuri atšaldo lazerio antgalį net iki -10ºC, todėl procedūra yra ne tik ypač saugi, efektyvi, bet ir mažiau skausminga.

Šis lazeris taip pat pasižymi aukštos klasės adaptacine technologija, kuri leidžia automatiškai pritaikyti įrenginį prie įvairių odos ir plaukų tipų, garantuojant optimalų energijos paskirstymą ir mažiausią diskomforto jausmą procedūros metu.

Dėl šių priežasčių „Opphalo“ lazeris yra itin populiarus tarp dermatologijos specialistų ir estetinės medicinos profesionalų visame pasaulyje, kurie vertina jo efektyvumą.

Vilnius

Žygio g. 90,

Telefonas:

+370 679 80302
Kaunas

M. Daukšos g. 29-1,

Telefonas:

+370 679 80302
frontpage image

Kaip veikia diodinis lazeris „Opphalo“ Ir kuo jis ypatingas?

EPIL depiliacijos centruose naudojama originali, ispanų gamintojo „Opphalo“ lazerinė plaukų šalinimo lazeriu įranga. Tai visame pasaulyje puikiai žinoma įranga, pelniusi pripažinimą dėl savo techninių parametrų, naudojamų detalių, brangių diodų ir pasiekiamų puikių rezultatų, todėl šie vardiniai lazeriai yra daug brangesni už kitus.

Lazeris geba veikti greitai ir plačiame dažnių spektre bei pasiekia dvigubai didesnį efektyvumą nei kiti lazeriai.

Lazerio spindulys skverbiasi giliai į odą, dėl to yra saugus įvairių tipų odai ir tinkamas net įdegusiai.

Lazeris turi inovatyvią technologiją, dėl kurios antgalis atšąla net iki -10ºC. Tai užtikrina procedūrų komfortiškumą ir žymiai mažesnį skausmą.

Kiek trunka lazerinė depiliacija ir kiek reikia procedūrų?

Vizito metu klientui individualiai įvertiname odos būklę, fototipą, esamą plaukų pigmentą, jautrumą ir turimas alergijas. Išsamiai supažindiname su atliekama procedūra ir parenkame labiausiai tinkančius lazerio parametrus.

Odos plotą, kuriame bus atliekama procedūra, paruošiame: dezinfekuojame, pasižymime zonas, užtušuojame apgamus, užtepame gelio ir pradedame epiliaciją. Po procedūros nuvalomas gelis ir užtepamas raminantis kremas.

Vienos zonos epiliacija, priklausomai nuo jos ploto, gali trukti nuo 10 min. iki 60 min. Nepageidaujami plaukai pradeda kristi per 2-3 savaičių laikotarpį.

Tikslus procedūrų skaičius priklauso nuo individualių organizmo savybių, tačiau dažniausiai kursas apima 6-8 vizitus.

Procedūros kartojamos kas 4-12 savaičių.

Kurso pradžioje vizitai dažnesni, vėliau dėl silpnėjančių plaukų vizitai retėja. Baigus procedūrų kursą palaikomoji procedūra atliekama už pusmečio, vėliau – kartą per metus ar net du.

frontpage image
frontpage image

Kada geriausia atlikti
plaukų šalinimo lazeriu
procedūras?

Skirtingai nei kitais, diodiniu lazeriu „Opphalo“ plaukų šalinimas yra atliekamas net ir labiausiai saulėtu metų laiku, nes po procedūros nereikia ilgai saugotis nuo tiesioginių saulės spindulių ir jau vos po kelių dienų galima gyventi pilnavertį gyvenimą.

Tačiau siekiant pašalinti visus nepageidaujamus plaukelius prireikia ne vienos procedūros. Tarp jų atlikimo turi būti bent kelių savaičių pertrauka. Tai reiškia, kad jei depiliaciją pradėsite vasarą, kažin ar šiltuoju metų sezonu spėsite pasidžiaugti visiškai lygia ir gražia oda.

Tad norint išties efektyvių rezultatų būtent vasaros sezonui, plaukų šalinimą rekomenduojame pradėti nuo rudens.

Rekomendacijos prieš/po procedūros

Plaukų šalinimo lazeriu procedūra yra veiksmingas, patogus ir šiuolaikiškas pasirinkimas, tačiau, kad galėtumėte džiaugtis trokštamais rezultatais, svarbu tinkamas pasiruošimas ir priežiūra po procedūros.

Prieš procedūrą:

4 - 12 savaičių plaukų šalinimas negali būti atliekamas jokiomis kitomis priemonėmis išskyrus skustuvu.

Bent 2 savaites nenaudoti retinolio, kosmetikos su rūgštimi, savaiminio įdegio kremų, vaistų ar kitų agresyvių priemonių.

3 - 4 paras vengti UV spindulių, kvepalų, aliejų.

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Netepti ant odos nuskausminamųjų ar šaldomųjų priemonių.

Bent 1k./sav. pilinguoti odą bei kiekvieną dieną tepti drėkinamuoju kremu.

Gerti daug vandens.

Išvakarėse nusiskusti plaukelius.

Procedūros dieną dėvėti laisvus, bet procedūros zoną dengiančius drabužius.

Gerai išsimiegoti.

Po procedūros:

4 paras draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros vietą pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

2 paras vengti pirčių, karšto vandens, vandens telkinių, aktyvaus sporto, kosmetikos produktų.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…)

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Atsiradus paraudimui/šašiukams tepti raminančia - drėkinančia priemone.

Tarp procedūrų plaukų šalinimas gali būti atliekamas tik skustuvu.

Sugijusią odą tarp procedūrų pilinguoti bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepti kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!

D.U.K

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas.

Plačiau
Plačiau

1500+ teigiamų atsiliepimų

Atsiliepimai

Mūsų vertybė – atsakingas požiūris į klientą, todėl labai vertiname kiekvieną atsiliepimą ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

services image

Visada svajojau apie švelnias kojas, bikini ir pažastis, be nuolatinio vargo, kurį sukeldavo skutimasis ar depiliacijos vašku, norėdavosi ilgalaikio rezultato ir nesudirgintos odos. Draugė parekomendavo būtent šį depiliacijos centrą ir pati drąsiai galiu rekomenduoti, nes rezultatai pranoko lūkesčius. Plaukelių šalinimo specialistės Epil salone labai draugiškos ir puikiai išmanančios savo darbą. Man skyrė laiko paaiškinti visą plaukų šalinimo lazeriu procesą, atkreipė dėmesį į visus man rūpimus klausimus ir pasirūpino, kad procedūros metu jausčiausi patogiai. Pati procedūra nebuvo labai skausminga, nors buvau girdėjusi, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra ypač nemalonus. Vos po kelių procedūrų plaukelių augimas gerokai sulėtėjo, jie sušvelnėjo. Dėkoju Epil kolektyvui!

Vitalija

Lazerinė depiliacija

services image

Labai džiaugiuosi atlikus plaukų šalinimą lazeriu pažastų srityje. Jau po pirmos procedūros pamačiau ženkliai sumažėjusių plaukelių ataugimą, o dabar jau visai pamiršau, kaip skaudžiai depiliuodavausi pažastis vašku ir turėdavau sudirgusią odą. Jaučiu didelį dėkingumą čia dirbančioms itin profesionalioms specialistėms, o dabar dar nusprendžiau pradėti ir bikini zonos epiliaciją.

Austėja

Lazerinė depiliacija

services image

Ilgai svarsčiau apie elektroepiliacijos procedūrą veido zonoje ir tikėjausi, kad tai bus mano nepageidaujamų plaukelių sprendimo būdas. Į procedūrą atvykau turėdama problemą smakro ir viršutinės lūpos zonoje, nes plaukelių pešiojimas pincetu labai vargindavo, būdavo skausminga ir ne visada visus pavykdavo pašalinti. Specialistė labai išsamiai paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį. Pojūtis buvo minimalus, o rezultatai pradėjo matytis jau po pirmų procedūrų, nes pastebėjau, kad ataugimas nebebuvo toks didelis, ataugę plaukeliai suplonėjo.

Eugenija

Elektroepiliacija

Registruokis

Mumis pasitiki ir rekomenduoja tūkstančiai laimingų klientų dėl profesionalių meistrų komandos, pasaulinio lygmens įrangos ir daugiametės patirties. Išbandyk EPIL kokybę ir Tu!

9500

0

+

Procedūrų

1500

+

Pozityvių atsiliepimų

12

Metų patirties

2

Miestai

Sekite mus Instagram
ir Facebook platformose

Naujienos