+370 679 80 302
Kainos

Siekdami būti geriausi, o ne pigiausi, naudojame tik profesionalią įrangą, sertifikuotas medžiagas, sterilias vienkartines medžiagas, bei siekiame tvarumo sprendimų mūsų veikloje.

prices banner
Elektroepiliacija

Vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas visam gyvenimui pašalinantis plaukus nuo visų kūno bei veido zonų, tinkamas visiems odos fototipams bei visų spalvų plaukams.

20 min. 40 EUR
30 min. 50 EUR
40 min. 60 EUR
50 min. 70 EUR
1 val. 80 EUR
1 val. 15min. 100 EUR
1 val. 30min. 120 EUR
1 val. 45min. 140 EUR
2 val. 160 EUR
Konsultacija 40 EUR

prices banner
Lazerinė epiliacija

Pasaulinio pripažinimo sulaukęs, originalus ispanų gamintojo „Opphalo“ diodinis lazeris garantuoja 100% plaukų šalinimo procedūrų saugumą ir efektyvumą.

XS zona 30 EUR

(antakiai, rankų arba kojų pirštai, speneliai, viršutinė lūpa)

S zona 40 EUR

(bikini dalinis (higieninis), pažastys, pečiai,  keliai, kaklas, pilvo linija, skruostai, smakras, sprandas)

M zona 60 EUR

(dilbiai, nugaros apačia, nugaros viršus, pilvas, sėdmenys, šlaunų galas, šlaunų priekis, žastai)

L zona 90 EUR

(bikini pilnas, blauzdos, vyriška krūtinė) 

XL zona 100 EUR

(nugara pilnai, šlaunys iš abiejų pusių)

Konsultacija 40 EUR

Top pasiūlymai

Planuojant šalintis nepageidaujamus plaukus nuo kelių zonų, paruošėme Jums patrauklius kainų pasiūlymus!

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!

1500+ teigiamų atsiliepimų

Atsiliepimai

Mūsų vertybė – atsakingas požiūris į klientą, todėl labai vertiname kiekvieną atsiliepimą ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

services image

Visada svajojau apie švelnias kojas, bikini ir pažastis, be nuolatinio vargo, kurį sukeldavo skutimasis ar depiliacijos vašku, norėdavosi ilgalaikio rezultato ir nesudirgintos odos. Draugė parekomendavo būtent šį depiliacijos centrą ir pati drąsiai galiu rekomenduoti, nes rezultatai pranoko lūkesčius. Plaukelių šalinimo specialistės Epil salone labai draugiškos ir puikiai išmanančios savo darbą. Man skyrė laiko paaiškinti visą plaukų šalinimo lazeriu procesą, atkreipė dėmesį į visus man rūpimus klausimus ir pasirūpino, kad procedūros metu jausčiausi patogiai. Pati procedūra nebuvo labai skausminga, nors buvau girdėjusi, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra ypač nemalonus. Vos po kelių procedūrų plaukelių augimas gerokai sulėtėjo, jie sušvelnėjo. Dėkoju Epil kolektyvui!

Vitalija

Lazerinė depiliacija

services image

Labai džiaugiuosi atlikus plaukų šalinimą lazeriu pažastų srityje. Jau po pirmos procedūros pamačiau ženkliai sumažėjusių plaukelių ataugimą, o dabar jau visai pamiršau, kaip skaudžiai depiliuodavausi pažastis vašku ir turėdavau sudirgusią odą. Jaučiu didelį dėkingumą čia dirbančioms itin profesionalioms specialistėms, o dabar dar nusprendžiau pradėti ir bikini zonos epiliaciją.

Austėja

Lazerinė depiliacija

services image

Ilgai svarsčiau apie elektroepiliacijos procedūrą veido zonoje ir tikėjausi, kad tai bus mano nepageidaujamų plaukelių sprendimo būdas. Į procedūrą atvykau turėdama problemą smakro ir viršutinės lūpos zonoje, nes plaukelių pešiojimas pincetu labai vargindavo, būdavo skausminga ir ne visada visus pavykdavo pašalinti. Specialistė labai išsamiai paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį. Pojūtis buvo minimalus, o rezultatai pradėjo matytis jau po pirmų procedūrų, nes pastebėjau, kad ataugimas nebebuvo toks didelis, ataugę plaukeliai suplonėjo.

Eugenija

Elektroepiliacija

Sekite mus Instagram
ir Facebook platformose

D.U.K

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas.

Plačiau
Plačiau

Registruokis

Mumis pasitiki ir rekomenduoja tūkstančiai laimingų klientų dėl profesionalių meistrų komandos, pasaulinio lygmens įrangos ir daugiametės patirties. Išbandyk EPIL kokybę ir Tu!

9500

0

+

Procedūrų

1500

+

Pozityvių atsiliepimų

12

Metų patirties

3

Miestai

Naujienos