+370 679 80 302
lazer banner lazer banner

1500+ teigiamų atsiliepimų

Elektroepiliacija

Elektroepiliacija – vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas (JAV FDA* išvada) visam gyvenimui šalinantis plaukus nuo visų kūno bei veido zonų, tinkamas visiems odos fototipams bei visų spalvų plaukams. Šis metodas pasaulyje taikomas jau 150 metų!

Elektroepiliacijos metodu šalinamas kiekvienas plaukas atskirai paveikiant patį plauko folikulą ir jame esančias zonas, kurios yra atsakingos už plaukelių formavimąsi, vystymąsi bei augimą.

Procedūros metu tiesiogiai veikiamas folikulas, o ne oda ar plauko stiebe esantis melaninas, todėl šis metodas yra vienintelis ir efektyviausias šalinant baltus, žilus, pilkus, rudus, raudonus, juodus ir visų kitų spalvų plaukus.

Vilnius

Žygio g. 90,

Telefonas:

+370 679 80302
Kaunas

M. Daukšos g. 29-1,

Telefonas:

+370 679 80302
frontpage image

Kaip vyksta
elektroepiliacijos
procedūra?

Elektroepiliacijos metodu šalinamas kiekvienas plaukas atskirai paveikiant patį plauko folikulą ir jame esančias zonas, kurios yra atsakingos už plaukelių formavimąsi, vystymąsi bei augimą.

Plonas ir sterilus zondas įvedamas į nepageidaujamų plaukelių šaknį per natūralią ertmę folikule, paleidžiamas impulsas ir pincetu pašalinami nebegyvi plaukeliai.

Plaukelių šalinimo procedūros metu tiesiogiai veikiamas folikulas, o ne oda ar plauko stiebe esantis melaninas, todėl šis metodas yra vienintelis ir efektyviausias būdas pašalinanti plaukus visam gyvenimui.

Procedūra saugi atlikti visose veido ir kūno srityse įskaitant antakių, viršutinės lūpos, smakro, krūtinės, nugaros, bikini ir kt.

Šalinami visų pigmentų plaukai.

Tinkama visiems odos fototipams.

Kodėl elektroepiliacija
yra vienintelis būdas
pašalinti plaukelius
visam gyvenimui?

Elektroepiliacija, kaip plaukų šalinimo metodas, buvo sukurtas dar 1875 metais. Per 150 metų elektroepiliacija buvo ištobulinta taip, jog nepageidaujami plaukai dėl modernių technologijų yra šalinami visam gyvenimui, jaučiant tik minimalų diskomfortą.

Ši procedūra neturi jokio ilgalaikio šalutinio poveikio žmogui, nesukelia alerginių reakcijų ir tai vienintelis pasaulyje kliniškai patvirtintas metodas (JAV FDA* išvada) kuriuo atliekamas plaukų šalinimas – visam laikui.

frontpage image
frontpage image

Ar elektroepiliacijos procedūra skausminga?

Elektroepiliacija mūsų salone atliekama naudojant pažangiausią ir pasaulyje lyderiaujančią įrangą „Apilus xCell“. Ši įranga pasižymi skirtingomis funkcijomis: PicoFlash, MultiPlex, MeloFlash, Synchro, PicoBlend, OmniBlend, MultiBlend ir t.t.

Tai leidžia individualiai kiekvienam klientui pritaikyti tinkamiausią elektroepiliacijos funkciją. „Apilus“ elektroepiliacijos įranga pasaulyje yra žinoma kaip viena iš efektyviausių šalinant plaukus bei prisiderinant prie skirtingų žmonių odos bei plaukų tipų.

Elektroepiliacija yra atliekama vadinamuoju „Flash“ metodu. Tai ištobulinta termolizė, kuri trunka tik sekundės dalį. Dėl trumpo poveikio nepasiekiamas skausmo slenkstis, o tai gerokai sumažina nemalonius pojūčius.

Rekomendacijos prieš/po procedūros

Elektroepiliacijos metu tiesiogiai veikiamas plauko folikulas, todėl šis metodas yra vienintelis pasirinkimas šalinantis plaukus visam gyvenimui. Laikantis rekomendacijų, trokštamus rezultatus pasieksite greičiau.

Prieš procedūrą:

4 - 12 savaičių nešalinti plaukų jokiomis priemonėmis išskyrus skustuvu.

Procedūros dieną plaukai turi būti ataugę 2 - 5 mm.

2 savaites vengti UV spindulių.

Bent 2 savaites nenaudoti retinolio, kosmetikos su rūgštimi ar kitų agresyvių priemonių.

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Netepti ant odos nuskausminamųjų ar šaldomųjų priemonių.

Per ilgus plaukus trumpinti žirklutėmis.

Išvakarėse odą palepinti pilingu bei drėkinamuoju kremu, gerti daug vandens.

Procedūros dieną dėvėti laisvus, bet procedūros zoną dengiančius drabužius.

Gerai išsimiegoti.

Po procedūros:

2 – 3 paras draudžiamos pirtys, vanduo, vandens telkiniai, aktyvus sportas, dezodorantai, kosmetikos produktai.

2 savaites draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros zoną pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…)

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Dezinfekuoti odą, po to tepti raminančia - drėkinančia priemone. Susidarius šašiukams leisti jiems sugyti ir nukristi natūraliai.

Tarp procedūrų plaukus šalinti tik skustuvu.

Sugijusią odą tarp procedūrų pilinguoti bent 1 k./sav., ir tepti drėkinamuoju kremu kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!

D.U.K

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas.

Plačiau
Plačiau

1500+ teigiamų atsiliepimų

Atsiliepimai

Mūsų vertybė – atsakingas požiūris į klientą, todėl labai vertiname kiekvieną atsiliepimą ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

services image

Visada svajojau apie švelnias kojas, bikini ir pažastis, be nuolatinio vargo, kurį sukeldavo skutimasis ar depiliacijos vašku, norėdavosi ilgalaikio rezultato ir nesudirgintos odos. Draugė parekomendavo būtent šį depiliacijos centrą ir pati drąsiai galiu rekomenduoti, nes rezultatai pranoko lūkesčius. Plaukelių šalinimo specialistės Epil salone labai draugiškos ir puikiai išmanančios savo darbą. Man skyrė laiko paaiškinti visą plaukų šalinimo lazeriu procesą, atkreipė dėmesį į visus man rūpimus klausimus ir pasirūpino, kad procedūros metu jausčiausi patogiai. Pati procedūra nebuvo labai skausminga, nors buvau girdėjusi, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra ypač nemalonus. Vos po kelių procedūrų plaukelių augimas gerokai sulėtėjo, jie sušvelnėjo. Dėkoju Epil kolektyvui!

Vitalija

Lazerinė depiliacija

services image

Labai džiaugiuosi atlikus plaukų šalinimą lazeriu pažastų srityje. Jau po pirmos procedūros pamačiau ženkliai sumažėjusių plaukelių ataugimą, o dabar jau visai pamiršau, kaip skaudžiai depiliuodavausi pažastis vašku ir turėdavau sudirgusią odą. Jaučiu didelį dėkingumą čia dirbančioms itin profesionalioms specialistėms, o dabar dar nusprendžiau pradėti ir bikini zonos epiliaciją.

Austėja

Lazerinė depiliacija

services image

Ilgai svarsčiau apie elektroepiliacijos procedūrą veido zonoje ir tikėjausi, kad tai bus mano nepageidaujamų plaukelių sprendimo būdas. Į procedūrą atvykau turėdama problemą smakro ir viršutinės lūpos zonoje, nes plaukelių pešiojimas pincetu labai vargindavo, būdavo skausminga ir ne visada visus pavykdavo pašalinti. Specialistė labai išsamiai paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį. Pojūtis buvo minimalus, o rezultatai pradėjo matytis jau po pirmų procedūrų, nes pastebėjau, kad ataugimas nebebuvo toks didelis, ataugę plaukeliai suplonėjo.

Eugenija

Elektroepiliacija

Registruokis

Mumis pasitiki ir rekomenduoja tūkstančiai laimingų klientų dėl profesionalių meistrų komandos, pasaulinio lygmens įrangos ir daugiametės patirties. Išbandyk EPIL kokybę ir Tu!

9500

0

+

Procedūrų

1500

+

Pozityvių atsiliepimų

12

Metų patirties

2

Miestai

Sekite mus Instagram
ir Facebook platformose

Naujienos