+370 679 80 302
lazer banner

1500+ teigiamų atsiliepimų

Pažastų depiliacija

Norite tobulai švelnių pažastų ilgam? EPIL salone atliekame pažastų plaukų šalinimo procedūras nuo šviesių iki juodų plaukų.

EPIL specialisčių, turinčių daugiau nei 10 metų patirties, rankose atliekama pažastų depiliacija yra saugi, efektyvi ir ilgalaikė. EPIL laikomasi griežtų gamintojo įrangos naudojimosi ir procedūrų atlikimo protokolų.

Vilnius

Žygio g. 90,

Telefonas:

+370 679 80302
Kaunas

M. Daukšos g. 29-1,

Telefonas:

+370 679 80302
frontpage image

Pažastų plaukų šalinimas
su elektroepiliacija


Pavargote nuo neefektyvių plaukų šalinimo procedūrų (depiliacijos vašku, kremų, t.t.) ir alerginių reakcijų po skutimosi?

Pasitelkdami unikalią techniką, mūsų kompetentingos ir apmokytos darbuotojos profesionaliai pašalina visų spalvų plaukus, nuo baltų iki juodų, nepalikdamos nepašalintų plaukų sričių.

Pamirškite alergines reakcijas ar odos erzinimą po skutimosi

Epil salone atliekama pažastų depiliacija elektroepiliacijos būdu yra saugus ir ilgalaikis sprendimas Jūsų pažastų grožiui.

EPIL šaliname visų spalvų plaukus, nuo juodų iki žilų, garantuojant ilgalaikį rezultatą.

Pažastų zonos plaukų
šalinimas lazeriu


Naujausio modelio Laser Opphalo® diodinis lazeris kuriuo atliekama pažastų depiliacija mūsų salone, yra specialiai pritaikytas šios srities plaukelių šalinimui ir garantuoja 100% procedūrų saugumą mūsų centro ekspertų rankose.

Unikali Depilice® technologija, kurią naudoja Laser Opphalo®, leidžia atšaldyti lazerio galvutę iki -10ºC, todėl procedūra EPIL salone yra saugi, visiškai neskausminga ir ypatingai efektyvi.

Efektyviai naikiname plaukelių folikulus, užtikrinant ilgalaikį rezultatą.

Epil lazeris nepažeidžia odos melanino, užtikrinant, kad odos pigmentacija išliktų nepakitusi.

frontpage image
frontpage image

Kuo skiriasielektroepiliacija nuo lazerinės epiliacijos?

Elektroepiliacijos procedūra naikina pačią plauko šaknį, jo folikulą, todėl plaukas sunaikinamas visam gyvenimui ir daugiau nebeatauga. Elektroepiliacija šalina visų spalvų plaukus, įskaitant net žilus, šviesius ar raudonus plaukus. Tai yra ilgesnis ir brangesnis plaukų šalinimo metodas, kadangi procedūros metu šalinamas kiekvienas plaukas atskirai.

Lazeris naikina melaniną, kuris po kurio laiko vėl susiformuoja organizme, todėl atlikus lazerinės depiliacijos kursą po to būna reikalinga 1 palaikomoji procedūra kartą per metus. Lazerinė depiliacija yra efektyvi tik tamsiems plaukams. Tai yra greitesnis ir pigesnis plaukų šalinimo metodas.

Rekomendacijos po procedūros

Pirmaisiais rezultatais džiaugsitės jau po 2-3 savaičių! Tikslus plaukų šalinimo procedūrų skaičius priklauso nuo individualių organizmo savybių ir tai kaip sėkmingai vyks depiliacija. Kosmetologija nėra tikslusis mokslas, tačiau laikantis aptarto kurso dažnumo (kas 4-12 savaičių) bei šių rekomendacijų, trokštamu rezultatu džiaugsitės greičiau.

Lazerinė depiliacija:

4 paras draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros vietą pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

2 paras po to kai atlikta depiliacija vengti pirčių, karšto vandens, vandens telkinių, aktyvaus sporto, kosmetikos produktų.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…).

Kosmetologinę ir/ar dermatologinę procedūrą pažastų, rankų, kojų, veido ar bikini zonoje lazeriu galima atlikti tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Atsiradus paraudimui/šašiukams tepti raminančia - drėkinančia priemone.

Tarp procedūrų kai atliekama depiliacija lazeriu plaukeliai gali būti šalinami tik skustuvu, t.y. negalima taikyti.

Sugijusią odą tarp procedūrų pilinguoti bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepti kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Elektroepiliacija:

2 – 3 paras draudžiamos pirtys, vanduo, vandens telkiniai, aktyvus sportas, dezodorantai, kosmetikos produktai.

2 savaites draudžiami UV spinduliai. Rekomenduojama dėvėti procedūros zoną pilnai dengiančius drabužius ir naudoti SPF 50.

Nenaudoti plaukų augimą skatinančių priemonių (ricinos/kokosų/migdolų aliejų, vitaminų, papildų…).

Kosmetologinės ir/ar dermatologinės procedūros galimos tik pasitarus su specialistu.

Gerti daug vandens.

Dezinfekuoti odą, po to tepti raminančia - drėkinančia priemone. Susidarius šašiukams leisti jiems sugyti ir nukristi natūraliai.

Tarp procedūrų plaukus šalinti tik skustuvu.

Sugijusią odą tarp procedūrų pilinguoti bent 1 k./sav., drėkinamuoju kremu tepti kiekvieną dieną.

Gerai išsimiegoti.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!

D.U.K

Dažniausiai EPIL klientų užduodami klausimai, atsakymai į juos ir papildoma informacija apie mūsų paslaugas.

Plačiau
Plačiau

1500+ teigiamų atsiliepimų

Atsiliepimai

Mūsų vertybė – atsakingas požiūris į klientą, todėl labai vertiname kiekvieną atsiliepimą ir stengiamės užtikrinti aukščiausią paslaugų kokybę.

services image

Visada svajojau apie švelnias kojas, bikini ir pažastis, be nuolatinio vargo, kurį sukeldavo skutimasis ar depiliacijos vašku, norėdavosi ilgalaikio rezultato ir nesudirgintos odos. Draugė parekomendavo būtent šį depiliacijos centrą ir pati drąsiai galiu rekomenduoti, nes rezultatai pranoko lūkesčius. Plaukelių šalinimo specialistės Epil salone labai draugiškos ir puikiai išmanančios savo darbą. Man skyrė laiko paaiškinti visą plaukų šalinimo lazeriu procesą, atkreipė dėmesį į visus man rūpimus klausimus ir pasirūpino, kad procedūros metu jausčiausi patogiai. Pati procedūra nebuvo labai skausminga, nors buvau girdėjusi, kad plaukelių šalinimas lazeriu yra ypač nemalonus. Vos po kelių procedūrų plaukelių augimas gerokai sulėtėjo, jie sušvelnėjo. Dėkoju Epil kolektyvui!

Vitalija

Lazerinė depiliacija

services image

Labai džiaugiuosi atlikus plaukų šalinimą lazeriu pažastų srityje. Jau po pirmos procedūros pamačiau ženkliai sumažėjusių plaukelių ataugimą, o dabar jau visai pamiršau, kaip skaudžiai depiliuodavausi pažastis vašku ir turėdavau sudirgusią odą. Jaučiu didelį dėkingumą čia dirbančioms itin profesionalioms specialistėms, o dabar dar nusprendžiau pradėti ir bikini zonos epiliaciją.

Austėja

Lazerinė depiliacija

services image

Ilgai svarsčiau apie elektroepiliacijos procedūrą veido zonoje ir tikėjausi, kad tai bus mano nepageidaujamų plaukelių sprendimo būdas. Į procedūrą atvykau turėdama problemą smakro ir viršutinės lūpos zonoje, nes plaukelių pešiojimas pincetu labai vargindavo, būdavo skausminga ir ne visada visus pavykdavo pašalinti. Specialistė labai išsamiai paaiškino kiekvieną procedūros žingsnį. Pojūtis buvo minimalus, o rezultatai pradėjo matytis jau po pirmų procedūrų, nes pastebėjau, kad ataugimas nebebuvo toks didelis, ataugę plaukeliai suplonėjo.

Eugenija

Elektroepiliacija

Registruokis

Mumis pasitiki ir rekomenduoja tūkstančiai laimingų klientų dėl profesionalių meistrų komandos, pasaulinio lygmens įrangos ir daugiametės patirties. Išbandyk EPIL kokybę ir Tu!

9500

0

+

Procedūrų

1500

+

Pozityvių atsiliepimų

12

Metų patirties

2

Miestai

Sekite mus Instagram
ir Facebook platformose

Naujienos