+370 679 80 302
Kas yra lazeris Sapphire 1200?

Naujasis diodinis lazeris Sapphire LS 1200 yra revoliucinis plaukų šalinimo būdas, kuris ne tik efektyviai pašalina nepageidaujamus plaukelius, bet ir garantuoja ilgalaikį rezultatą, suteikdamas klientams saugumą ir komfortą procedūros metu.

sapphire

Kas yra lazeris Sapphire 1200?

Kiekvienas žmogus turi du troškimus: išspręsti visas savo problemas be kančios ir būti laimingu. Žinodami šiuos pamatinius žmogaus troškimus, technologijų kūrėjai neriasi iš kailio kurdami įvairius žmonėms kylančių problemų sprendimus. Viena iš problemų daugeliui moterų ir daliai vyrų, yra nuolatinis plaukelių šalinimas, jų įaugimas.

Naujasis diodinis lazeris Sapphire LS 1200 padeda ne tik greitai pašalinti nepageidaujamus plaukelius, bet ir užtikrina, kad 1-2 metus net pamiršite apie plaukų šalinimą.

Kaip veikia diodinis lazeris Sapphire LS 1200?

Plaukų šalinimas diodiniu lazeriu vyksta taip: prie epiliuojamos vietos priglaudžiamas piramidinis antgalis, kuris leidžia geriau patekti į sunkias vietas. Šis antgalis šaldo depiliuojamą vietą iki -10 Cº temperatūros, taip itin efektyviai ją nuskausmindamas ir neleisdamas pažeisti (nudeginti) odos. Tuo pačiu metu lazeris skleidžia 808 nm ilgio šilumos bangą ir degina plauke esantį melaniną, taip neleisdamas plaukams ataugti.

sapphire

Diodinio lazerio Sapphire LS 1200 savybės

Žodis depiliacija, tiek vyrams, tiek moterims asocijuojasi su kažkuo skausmingu ir nemaloniu. Tačiau naujasis diodinis lazeris Sapphire LS 1200 privers pakeisti tokį požiūrį.

Jis ne tik veiksmingas, tačiau yra universalus, saugus bei komfortiškas.

  • Universalus

Dažna senesnių technologijų problema būdavo įvairūs pigmentiniai odos pakitimai po plaukelių šalinimo lazeriu procedūrų. Klientams tekdavo laikytis daug įvairių apribojimų prieš procedūras, kad išvengtų odos spalvos pakitimų – oda turėdavo būti neįdegusi, epiliuojamos vietos saugomos nuo saulės 2-4 savaites prieš procedūras, ir dar tiek pat laiko po procedūrų.
Šis lazeris sukurtas taip, kad tiktų visų tipų odai. Mokslininkų darytais tyrimais, buvo nustatyta, kad diodinis lazeris taip pat gerai veikia tamsesnius plaukus ir odą nuo I iki IV odos fototipo pagal Fitzpatriko skalę. Dėl lazeryje esančio bangos ilgio, spindulys nepažeidžia odos paviršiaus, todėl procedūras galima atlikti ant įdegusios odos.

Saulės reikėtų vengti vos porą dienų prieš ir po procedūrų, o jei saulėje buvimas neišvengiamas – rekomenduojama naudoti apsauginius kremus nuo saulės su didesniu nei 30 SPF.

Šiuo lazeriu galima depiliuoti visą kūną: veido zonas, pažastis, bikini zoną, nugarą, pečių juostą, krūtinę ar t.t. Lazeris įveikia net šiurkščius ir tamsius plaukus nugaros srityje ar bikinio zonoje.

  • Veiksmingas

Diodo lazerio veiksmingumas priklauso nuo šilumos bangos ilgio. Diodinis lazeris Sapphire LS 1200 veikia 808 – 810 nm šilumos bangos ilgiu. Toks bangos ilgis leidžia giliau įsiskverbti į odą, neliečiant odos epidermyje esančio melanino ir iškart naikinant plaukų folikulus. Taip ne tik išvengiama lazerio kontakto su oda ir odos pažeidimų, tačiau lazerio bangai apeinant odos melaniną neatsiranda pigmentacijos pokyčių.

Priklausomai nuo individualių kliento odos ir plauko ypatumų, gali prireikti 4-7 procedūrų depiliuojamai vietai, kurias reiks atlikti kas 4-12 savaičių. Procedūrų skaičius ir tankis parenkamas individualiai kiekvienam klientui. Taip pat svarbu nepamiršti kas 1-2 metus kartoti procedūras.

  • Saugus

Diodinis lazeris Sapphire LS 1200 siekdamas užtikrinti kuo saugesnį naudojimą – epiliuojamoms vietoms naudoja terminį užšaldymą iki -10 Cº temperatūros. To pasekoje, išvengiame odos sudirgimų ar nudegimų. Po procedūros galimi trumpalaikiai, trunkantys vos kelias valandas, odos paraudimai, švelnus dilgčiojimas, nežymūs pigmento pokyčiai.

Taip pat kūrėjai pasirūpino, kad jis būtų kuo paprastesnis ir patogesnis naudoti specialistams. Jis yra intuityvus ir prisitaikantis prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir depiliuojamų vietų, todėl žmogiškosios klaidos galimybė atliekant procedūras sumažinama iki minimumo.

Kadangi kiekvieno žmogaus organizmas yra unikalus, rekomenduojama dėl galimų komplikacijų, epiliuojamos odos vietos priežiūros pasitarti su specialistu atliekančiu procedūras. Taip pat

 

svarbu informuoti specialistą apie visus vartojamus medikamentus ir turimas ligas.

  • Komfortiškas

Paskutinė, tačiau tikrai labai svarbi šio lazerio savybė yra klientui suteikiamas komfortas. Visų pirma, jo galimybės leidžia klientui taupyti savo laiką. Pasiruošimo procedūroms laikas atsiradus šiam lazeriui sutrumpėjo nuo 4-6 savaičių iki 2 savaičių.
Kaip jau minėta anksčiau, prieš procedūrą klientui rekomenduojama dvi savaites vengti kūno odą erzinančių kremų, depiliacijų vašku ir savaiminio įdegio kremų. Klientas itin atidžiai prižiūrėti odą turi tik 2 dienas prieš ir 2 dienas po procedūrų, kai reikia saugotis saulės ir soliariumų.

Pati procedūra yra visiškai neskausminga, dėl unikalios šaldymo technologijos, aprašytos aukščiau, ir nepaliekanti ilgai trunkančių odos pakitimų.

Pabaigai,

Kiekviena nauja technologija, kuri yra saugesnė ir sveikesnė nei prieš tai buvusi, verta dėmesio. Diodinis lazeris Sapphire LS 1200 išsprendžia daug klientams kylančių problemų – jis ypatingai saugus, efektyvus ir suteikiantis ilgalaikį švelnios odos efektą.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!