+370 679 80 302
Žodynas

"EPIL žodynas" – tai kolekcija medicininių ir kosmetologinių terminų, susijusių su plaukų šalinimo procedūromis. Šis žodynas suteikia aiškias ir suprantamas definicijas visiems svarbiausiems terminams, naudojamiems "EPIL" salonuose. Tai būtinas šaltinis tiek specialistams, tiek klientams norintiems giliau suprasti plaukų šalinimo procesus.

zodynas

FDA – tai Jungtinių Amerikos Valstijų Maisto ir vaistų administravimo administracija (USA Food and Drugs Administration), kurios išvados de facto laikomos saugumo ir efektyvumo simboliu. Agentūra laikoma pačia griežčiausia pasaulyje medicininės paskirties priemonių ir įrangos sertifikavimo institucija.

Fototipas – tai dermatologo T.B. Fitzpatrick sukurta skalė, kurioje aprašytas odos jautrumo laipsnis utravioletiniams (UVA ir UVB) spinduliams. Tai plačiausiai pasaulyje naudojama dermatologinė skalė skirstanti žmogaus odos spalvą į fototipus nuo I iki VI fototipo.

Bulge – tai plauko kamieninių ląstelių augimo zona.

Papilla – tai plauko spenelis, kuris atlieka pagrindinį vaidmenį formuojant ir auginant plauko stiebą.

Izoliuotas – naudojamo zondo dalis yra padengta specialia medicinine medžiaga, neleidžiančia impulsui ar karščiui veikti dalyje zondo ilgio.

Elektrologas – plaukų šalinimo specialistas profesionaliai apmokytas dirbti su elektroepiliacija.

Permanentinis – visam gyvenimui.

Intymi šukuosena – lytinėse vietose formuojama plaukų augimo linija taip, kad gautųsi norimas vaizdas/piešinys. Tai gali būti ne tik širdelė ar trikampis, mūsų specialistams teko daryti net hieroglifą pagal klientės pageidavimą. Įdomu tai, kad nusiskutus plaukus, intymi šukuosena atrodo kaip tatuiruotė, o atsiauginus plaukelį – kaip intymi šukuosena.

Nekrozė – stipraus pažeidimo sąlygota audinio, organo ar ląstelės žūtis.

Zondas- speciali izoliuota bei sterili maža adatėlė.

Akademinė valanda – tai 45 minutės.

Astromoninė valanda – tai 60 minučių.

Gaukite geriausią kainą

Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!