Trumpas atsakymas į klausimą yra toks: jeigu lazerinės procedūros metu plauko folikule neįvyksta nekrozė, o įvyksta tik miegančio plauko pašildymas, po plaukų šalinimo procedūros ant kūno galima pamatyti daugiau plaukų nei prieš procedūrą.
Trumpas atsakymas į klausimą yra toks: jeigu lazerinės procedūros metu plauko folikule neįvyksta nekrozė, o įvyksta tik miegančio plauko pašildymas, po plaukų šalinimo procedūros ant kūno galima pamatyti daugiau plaukų nei prieš procedūrą.
Kodėl taip atsitinka ir kaip išvengti spartesnio plaukų augimo po procedūros, atsakysime šiame straipsnyje. Bet pradėkime nuo pradžių, t.y. bendros situacijos plaukų šalinimo procedūrų industrijoje Lietuvoje.
Lietuvos rinkoje, kaip grybai po lietaus, dygsta vis daugiau įstaigų ir specialistų, teikiančių lazerinę depiliaciją, tačiau neturinčių reikiamų žinių, originalios įrangos, patirties ir dėl to procedūras atliekantys nekokybiškai.
Neteisingai atliktas plaukų šalinimas lazeriu gali pridaryti daug žalos, o siekiamas plaukų skaičiaus mažėjimas apsiverčia plaukų skaičiaus padidėjimu. Būtent dėl šios problemos EPIL depiliacijos centruose sulaukiame labai daug klientų, kurie nebenori žaisti žema kaina ir renkasi profesionalų teikiamas plaukų šalinimo paslaugas.
Vyrai yra labiau linkę taupyti savo laiką ir jau po kelių pigių ir nesėkmingų procedūrų atvyksta į EPIL Depiliacijos Centrą. Apie mūsų atliekamas plaukų šalinimo procedūrų subtilybes skaitykite čia→
Po procedūros plaukai gali pradėti augti stipriau dėl kelių priežasčių:
Lazerinės depiliacijos specialisto žinios ir patirtis yra labai svarbios, norint, kad procedūra būtų veiksminga. Pavyzdžiui, vyrų nugaroje yra labai daug miegančių plaukų, todėl lazerio specialistas turi gerai išmanyti biofiziką bei kaip tinkamai nustatyti parametrus, kaip taisyklingai atlikti plaukų šalinimo procedūrą, kiek skirti laiko šios kūno vietos plaukų šalinimui, kad rezultatas būtų efektyvus.
Neretai vyrai susiduria su problema, kai lazerinė plaukų šalinimo procedūra neatneša norimo rezultato. Tam gali daryti įtaką keli veiksniai:
Dažnai įstaigos atlieka viską labai greitai ir procedūra trunka vos keliolika minučių. Tačiau tokio laiko neužtenka nei skutimuisi, nei lazerinei depiliacijai. Vien tik pasirinktos kūno zonos dezinfekcija, zonų žymėjimas, apgamų tušavimas ir tinkamų parametrų nustatymas užtrunka apie 10 minučių.
Prieš procedūrą labai svarbu išbandyti kelis impulsus ir įsitikinti, kad būtent tie parametrai yra tinkami klientui. Jei procedūros metu nejaučiamas perštėjimas – plaukas tik pašildomas, ir taip nepasiekiama norimo rezultato.
Dažniausiai taip vyksta, kai plaukų šalinimo specialistai taupo laiką ir stengiasi viską atlikti paskubomis – lazeriu greitai vedžioja per kūną, o ne štampuoja. Plaukų nekrozė, t.y. galutinis augimo zonos plauko struktūroje sunaikinimas yra būtini, norint išvengti miegančių plaukų ataugimo. Plauko pašildymo užtenka tik tam, kad folikulas „išsigąstų“ ir bandydamas apsiginti išmestų plauko stiebą iš folikulo.
Bet taip plaukai yra paskatinami tik dar labiau ataugti, nes tokiu būdu yra sutrikdoma homeostazė, ir visi plaukai, kurie buvo miegantys, nuo pašildymo pradeda „atsibusti“. Atliekant lazerinę depiliaciją plauką turime plauką iš karto sunaikinti, sudeginti – pasiekti plauko nekrozę.
Atkreipkite dėmesį į šiuos požymius:
Būtent dėl šios priežasties sulaukiame labai daug klientų vyrų, kuriems plaukų augimas, po neteisingai atliktos lazerinės depiliacijos, tik dar labiau suintensyvėja.
Viskas yra išsprendžiama, tik svarbu kreiptis pas tinkamus plaukų šalinimo specialistus. Jei šis ar panašus atvejis nutiko ir jums, kreipkitės – mūsų ilgametė darbo patirtis ir žinios gali efektyviai išspręsti šią problemą.
Vis dar svarstote, ar verta pradėti ilgalaikį plaukų šalinimą? Paruošėme Jums specialų pasiūlymą!